Kanárské ostrovy Egypt Mallorca Djerba Spojené Arabské Emiráty Turecko Tunisko Bulharsko Chorvatsko Itálie Dominikánská republika Řecko

Platanias / Maleme

Středisko Platanias je vhodným řešením pro všechny, kteří hledají kombinaci klidného místa s řeckou atmosférou a zároveň bohatým nočním životem. A to vše v Platanias jen pár metrů od překrásné cca 4 km dlouhé písečné pláže s jemným bílým pískem. Dříve bývalo Platanias malou vesničkou, dnes tato oblast patří mezi největší turistická střediska západní Kréty. Jako v ostatních turistických střediscích tak i v Platanias najdete spousty barů, taveren, nočních podniků, diskoték nebo obchodů. Vzhledem ke své poloze se Platanias nabízí jako výhodný základní bod s možností mnoha pozoruhodných výletů po památkách i přírodních zajímavostech. Platanias leží na severním pobřeží cca 12 km od Chanie.

Platanias

Platanias je jedním z nejživějších letovisek v oblasti Chania. Je vhodným letoviskem pro všechny, kdo hledají místo pro strávení příjemné dovolené s dostatkem zábavy a bohatým nočním životem. Rozkládá se podél dlouhé písečné pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži se nachází mnoho barů, občerstvení a nabídky vodních sportů. Můžete odtud pozorovat ostrůvek Ag. Theodori, na kterém žijí divoké kozy. Letoviskem vede hlavní třída lemovaná množstvím obchůdků, taveren, restaurací a klubů. Do centra města Chania je to cca 12 km, kam vás pohodlně dopraví místní autobusová linka. Letovisko je také ideálním výchozím bodem pro poznání oblasti západní Kréty.

Nejoblíbenější a nejživější středisko západní Kréty je vzdálené od města Chania cca 12 km, poblíž Agia Mariny, kam se dostanete příjemnou procházkou po pláži, turistickým vláčkem či pravidelnou autobusovou linkou. Zdejší písečné pláže byly již několikrát vyhodnoceny modrou vlajkou za čistotu vody a nabízí širokou škálu vodních sportů a hřišť na plážový volejbal. V samotném cen- tru najdete spoustu restaurací, taveren, barů, diskoték a obchodů. V blízkosti se nachází aquapark. Platanias je ideální volba pro kombinaci klidného místa s řeckou atmosférou a zároveň dostatkem zábavy.

Transfer z letiště Chania: cca 40 minut.

Kompletní nabídku zájezdů a další doplňující informace z letoviska Kréta najdete i na webových stránkách naší agentury myway.cz. Zde najdete i velké množství doplňujících informací, všeobecné obchodní podmínky, možnost sjednat si cestovní pojištění, případně zajistit pohodlné parkování na letišti. V neposlední řadě zde najdete i denně aktualizovanou nabídku zájezdů do celého světa včetně nabídky dovolené last minute.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz