Kanárské ostrovy Egypt Mallorca Djerba Spojené Arabské Emiráty Turecko Tunisko Bulharsko Chorvatsko Itálie Dominikánská republika Řecko

Malia / Stalis

Tato městečka během posledních let vyrostla ve velmi oblíbená prázdninová letoviska. Díky bohatému zázemí bezesporu patří mezi nejvyhledávanější místa na Krétě. Den můžete strávit na překrásné písečné pláži, večer a noc na nákupních procházkách, posezením při vynikajícím jídle v některé z taveren nebo se bavit v některém z mnoha zábavních podniků. Letovisko je vzdáleno cca 34 km od Heraklionu.

Malia je živé turistické středisko ležící 35 km východně od Heraklionu. Najdete zde mnoho možností zábavy, restaurace, taverny, bary, diskotéky a obchody. Malia má nádherné písečné a oblázkové pláže oddělené skalnatými útesy, na východním konci se nachází malý rybářský přístav.

Transfer z letiště Heraklion: cca 50 minut.

Kompletní nabídku zájezdů a další doplňující informace z letoviska Kréta najdete i na webových stránkách naší agentury myway.cz. Zde najdete i velké množství doplňujících informací, všeobecné obchodní podmínky, možnost sjednat si cestovní pojištění, případně zajistit pohodlné parkování na letišti. V neposlední řadě zde najdete i denně aktualizovanou nabídku zájezdů do celého světa včetně nabídky dovolené last minute.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz