Kanárské ostrovy Egypt Mallorca Djerba Spojené Arabské Emiráty Turecko Tunisko Bulharsko Chorvatsko Itálie Dominikánská republika Řecko

Elounda

Elounda patří k tomu nejlepšímu a nejluxusnějšímu, co může Kréta nabídnout. Celou oblast tvoří jedna velká laguna, kde je spousta zeleně, klid pro relaxaci i dostatek možností zábavy. Nachází se zde nejluxusnější hotely, které si jsou vědomy, že klienti neočekávají jen luxusní ubytování, ale i luxusní prostředí, a proto dbají, aby si Elounda udržela nádech romantiky a příjemného prostředí a uspokojila tak všechny typy návštěvníků.

Malebné přístavní městečko na okraji Mirabelského zálivu je vzdálené cca 75 km od Heraklionu a cca 8 km od města Agios Nikolaos. Díky přírodním krásám tohoto místa a několika luxusním hotelovým komplexům se Elounda stala vyhledávaným letoviskem. V centru se nachází kostel, mnoho restaurací, taveren, pizzerií, kaváren, barů a obchodů. Střídají se tu písečné a kamenité pláže, obojí vhodné k provozování vodních sportů. Vzhledem ke klidnějšímu nočnímu životu je tato oblast vhodná pro klienty, kteří chtějí relaxovat.

Transfer z letiště Heraklion: 45 minut.

Kompletní nabídku zájezdů a další doplňující informace z letoviska Kréta najdete i na webových stránkách naší agentury myway.cz. Zde najdete i velké množství doplňujících informací, všeobecné obchodní podmínky, možnost sjednat si cestovní pojištění, případně zajistit pohodlné parkování na letišti. V neposlední řadě zde najdete i denně aktualizovanou nabídku zájezdů do celého světa včetně nabídky dovolené last minute.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz