Kanárské ostrovy Egypt Mallorca Djerba Spojené Arabské Emiráty Turecko Tunisko Bulharsko Chorvatsko Itálie Dominikánská republika Řecko

Agia Pelagia / Fodele / Amoudara

Agia Pelagia, původní rybářské městečko s několika menšími písečnými plážemi, leží cca 25 km západně od Heraklionu. V samotném středisku je několik taveren, barů a minimarketů. Amoudara se nachází cca 6 km západně od Heraklionu. Kolem pobřežní silnice se nachází mnoho taveren, restaurací, barů, obchodů a krásná několikakilometrová pláž. Fodele je vesnička, která se proslavila pěstováním pomerančů. Také se zde narodil světoznámý malíř ikon Dominiko Theotokopoulos známý jako El Greco. Dobré spojení linkovým autobusem do Heraklionu.Jde o turistické středisko, které je proslulé svými širokými plážemi. Díky svému umístění zhruba uprostřed ostrova je ideálním výchozím bodem pro poznávání Kréty.

Agia Pelagia - Velmi oblíbené prázdninové středisko, původně rybářská vesnička, se nachází v malebném zálivu cca 25 km západně od Heraklionu. Najdete zde řadu možností k odpočinku na několika menších písčitých plážích nebo můžete vyrazit na vycházky do okolí nebo za zábavou do přilehlých taveren, kaváren, barů. Ubytovací kapacity v této oblasti jsou vystavěny stupňovitě na svahu s krásným panoramatickým výhledem, nejsou však vhodné pro klienty s omezenou pohyblivostí. Středisko Agia Pelagia je ideální pro ty, kteří svou dovolenou chtějí prožít v klidném a příjemném prostředí.

Transfer z letiště Heraklion: cca 40 minut.

Kompletní nabídku zájezdů a další doplňující informace z letoviska Kréta najdete i na webových stránkách naší agentury myway.cz. Zde najdete i velké množství doplňujících informací, všeobecné obchodní podmínky, možnost sjednat si cestovní pojištění, případně zajistit pohodlné parkování na letišti. V neposlední řadě zde najdete i denně aktualizovanou nabídku zájezdů do celého světa včetně nabídky dovolené last minute.

Kontaktujte nás... 777 080 000 530 334 958 info@myway.cz